Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego


Nagłówek

Aktualności

UWAGA - ZMIANA KRYTERIÓW OCENY WNIOSKÓW

W opublikowanych w dniu wczorajszym 2 ogłoszeniach o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, zmieniony został dokument opisujący kryteria oceny wniosków. Obecnie załączone pliki zawierają prawidłową wersję dokumentu.

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej - POWER

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego w Toruniu rozpoczął nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej - RPO

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej zgodnie z art. 46 ust. 1 pkt 2 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Ogłoszenie o naborze wniosków

Ogłoszenie o naborze wniosków o zorganizowanie stażu i organizacje prac interwencyjnych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego w Toruniu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Rozpoczęcie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego w Toruniu rozpoczął nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla bezrobotnych oraz organizację prac interwencyjnych dla bezrobotnych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Bony na zasiedlenie

PUP dla PT rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór trwa do wyczerpania środków zaplanowanych na 2017 rok.

Zarządzenie Dyrektora PUP dla PT w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy

Zarządzenie Dyrektora PUP dla PT odnośnie dnia wolnego przypadającego w dniu 27 grudnia 2017 roku w zamian za dzień 11 listopada 2017, przypadający w sobotę.

Ogłoszenie o naborze wniosków zawarcie umowy o refundację kosztów poniesionych na bezrobotnych do 30 roku życia

Ogłoszenie o naborze wniosków o zawarcie umowy o refundację kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne bezrobotnych do 30 roku życia

GIEŁDA PRACY

Informacja o zbliżającej się giełdzie pracy

Wyświetlanie 91 - 100 z 102 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę